752081103JPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752081103JPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
Fitxak: 752081103JPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
752081103JPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752081103JPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60172 pcs Datuen fitxa 752081103JPTR7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
752081222GP
752081222GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT
Stockean: 51223 pcs
Deskarga: 752081222GP.pdf
RFQ
752081103JP
752081103JP
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
Stockean: 44543 pcs
Deskarga: 752081103JP.pdf
RFQ
752081222G
752081222G