746X101561JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
746X101561JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 746X101561JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1206
Fitxak: 1.746X101561JP.pdf2.746X101561JP.pdf
  • Mezua
746X101561JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 746X101561JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2286740 pcs Datuen fitxa 1.746X101561JP.pdf2.746X101561JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series 746 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 560
Power Elementu bakoitzeko 31mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 560 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Bussed