746X101333JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
746X101333JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 746X101333JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1206
Fitxak: 1.746X101333JP.pdf2.746X101333JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
746X101333JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 746X101333JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1638420 pcs Datuen fitxa 1.746X101333JP.pdf2.746X101333JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series 746 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 33k
Power Elementu bakoitzeko 31mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak 746X101333JPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 33k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals