744C083822JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083822JTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 744C083822JTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 2012
Fitxak: 744C083822JTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
744C083822JTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 744C083822JTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 2012 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5763 pcs Datuen fitxa 744C083822JTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Series 744 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 8.2k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Tape & Reel (TR)