744C083184JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083184JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 744C083184JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 180K OHM 2012
Fitxak: 744C083184JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
744C083184JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 744C083184JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 180K OHM 2012 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1076532 pcs Datuen fitxa 744C083184JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Series 744 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 180k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2012, Concave, Long Side Terminals Beste izenak 744C083184JPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 180k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals