744C043332JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C043332JTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 744C043332JTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 1210
Fitxak: 744C043332JTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
744C043332JTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 744C043332JTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6091 pcs Datuen fitxa 744C043332JTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Series 744 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 3.3k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Cut Tape (CT)