743C083823JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083823JTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 743C083823JTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 82K OHM 2008
Fitxak: 743C083823JTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
743C083823JTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 743C083823JTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 82K OHM 2008 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5119 pcs Datuen fitxa 743C083823JTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Series 743 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 82k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)