743C083511JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083511JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 743C083511JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2008
Fitxak: 1.743C083511JP.pdf2.743C083511JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
743C083511JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 743C083511JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2008 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1162599 pcs Datuen fitxa 1.743C083511JP.pdf2.743C083511JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Series 743 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 510
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2008, Concave, Long Side Terminals Beste izenak 743C083511JPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 510 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated