743C083271JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083271JTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 743C083271JTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2008
Fitxak: 743C083271JTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
743C083271JTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 743C083271JTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2008 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3830 pcs Datuen fitxa 743C083271JTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Series 743 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 270
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2008, Concave, Long Side Terminals Beste izenak 743C083271JDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 270 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated