743C043331JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043331JTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 743C043331JTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 330 OHM 1008
Fitxak: 743C043331JTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
743C043331JTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 743C043331JTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 2 RES 330 OHM 1008 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4314 pcs Datuen fitxa 743C043331JTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Series 743 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 330
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)