743C043223JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043223JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 743C043223JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 22K OHM 1008
Fitxak: 743C043223JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
743C043223JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 743C043223JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 2 RES 22K OHM 1008 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263916 pcs Datuen fitxa 743C043223JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Series 743 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 22k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1008, Concave, Long Side Terminals Beste izenak 743C043223JPCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 22k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1008, Concave, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated