742X083822JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742X083822JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 742X083822JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206
Fitxak: 742X083822JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
742X083822JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 742X083822JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13121973 pcs Datuen fitxa 742X083822JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series 742 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 8.2k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 8.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated