742C163681JPTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163681JPTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 742C163681JPTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2506
Fitxak: 1.742C163681JPTR.pdf2.742C163681JPTR.pdf
  • Mezua
742C163681JPTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 742C163681JPTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6434 pcs Datuen fitxa 1.742C163681JPTR.pdf2.742C163681JPTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Series 742 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2506, Concave, Long Side Terminals Beste izenak Q2951908
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 680 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals