742C083124JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083124JTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 742C083124JTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206
Fitxak: 742C083124JTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
742C083124JTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 742C083124JTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4947 pcs Datuen fitxa 742C083124JTR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series 742 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 120k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)