742C083101JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083101JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 742C083101JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
Fitxak: 1.742C083101JP.pdf2.742C083101JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
742C083101JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 742C083101JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10025860 pcs Datuen fitxa 1.742C083101JP.pdf2.742C083101JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series 742 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Beste izenak 742C083101JP-ND
742C083101JPTR
Q5396740BBBBB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals