742C043332JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043332JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 742C043332JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606
Fitxak: 1.742C043332JP.pdf2.742C043332JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
742C043332JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 742C043332JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10496736 pcs Datuen fitxa 1.742C043332JP.pdf2.742C043332JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series 742 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 3.3k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0606, Concave Beste izenak 742C043332JPTR
742C043332JPTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave