742C043220JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043220JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 742C043220JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606
Fitxak: 742C043220JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
742C043220JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 742C043220JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 933160 pcs Datuen fitxa 742C043220JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series 742 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 22
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0606, Concave Beste izenak 742C043220JPCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave