741X043750JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X043750JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 741X043750JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404
Fitxak: 741X043750JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
741X043750JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 741X043750JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14793651 pcs Datuen fitxa 741X043750JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Series 741 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 75
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0404 (1010 Metric), Convex Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm)
Deskribapen zehatza 75 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex Zirkuitu mota Isolated