741C083681JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C083681JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 741C083681JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804
Fitxak: 741C083681JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
741C083681JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 741C083681JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1082660 pcs Datuen fitxa 741C083681JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series 741 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0804, Concave, Long Side Terminals Beste izenak 741C083681JPDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Deskribapen zehatza 680 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals
Zirkuitu mota Isolated eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
741C083681J
741C083681J
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804