73WL4R820J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL4R820J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73WL4R820J
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.82 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE
Fitxak: 73WL4R820J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
73WL4R820Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73WL4R820J fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.82 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 495888 pcs Datuen fitxa 73WL4R820J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series 73WLx Erresistentzia 820 mOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 820 mOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film