73WE7R068J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WE7R068J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73WE7R068J
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.068 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Fitxak: 73WE7R068J.pdf
  • Mezua
73WE7R068Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73WE7R068J fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.068 OHM 5% 2W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 350528 pcs Datuen fitxa 73WE7R068J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Series 73WEx Erresistentzia 68 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 68 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film