73WE6R091J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WE6R091J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73WE6R091J
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.091 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Fitxak: 73WE6R091J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
73WE6R091Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73WE6R091J fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.091 OHM 5% 1W 2010 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 532807 pcs Datuen fitxa 73WE6R091J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Series 73WEx Erresistentzia 91 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 91 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film