73L5R47G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L5R47G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73L5R47G
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.47 OHM 2% 1/2W 1210
Fitxak: 73L5R47G.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
73L5R47Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73L5R47G fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.47 OHM 2% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 3536374 pcs Datuen fitxa 73L5R47G.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Series 73Lx Erresistentzia 470 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film