73E4R051G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73E4R051G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73E4R051G
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.051 OHM 2% 1/2W 1206
Fitxak: 73E4R051G.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
73E4R051Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73E4R051G fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.051 OHM 2% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1641656 pcs Datuen fitxa 73E4R051G.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series 73Ex Erresistentzia 51 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 51 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film