73E3R056G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73E3R056G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73E3R056G
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.056 OHM 2% 1/4W 0805
Fitxak: 73E3R056G.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
73E3R056Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73E3R056G fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.056 OHM 2% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1330836 pcs Datuen fitxa 73E3R056G.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series 73Ex Erresistentzia 56 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 56 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film