655V12506C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
655V12506C2T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 655V12506C2T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.655V12506C2T.pdf2.655V12506C2T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
655V12506C2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 655V12506C2T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29492 pcs Datuen fitxa 1.655V12506C2T.pdf2.655V12506C2T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 655
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 66mA