653V21253C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653V21253C3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 653V21253C3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.653V21253C3T.pdf2.653V21253C3T.pdf
  • Mezua
653V21253C3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 653V21253C3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14687 pcs Datuen fitxa 1.653V21253C3T.pdf2.653V21253C3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 653
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 212.5MHz
Deskribapen zehatza 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 66mA