653P22502I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P22502I3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 653P22502I3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.653P22502I3T.pdf2.653P22502I3T.pdf
  • Mezua
653P22502I3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 653P22502I3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11740 pcs Datuen fitxa 1.653P22502I3T.pdf2.653P22502I3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 653
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm Frequency 225MHz
Deskribapen zehatza 225MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA