653P15006A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P15006A3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 653P15006A3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.653P15006A3T.pdf2.653P15006A3T.pdf
  • Mezua
653P15006A3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 653P15006A3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26222 pcs Datuen fitxa 1.653P15006A3T.pdf2.653P15006A3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 653
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 150MHz
Deskribapen zehatza 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA