653L17503I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653L17503I3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 653L17503I3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.653L17503I3T.pdf2.653L17503I3T.pdf
  • Mezua
653L17503I3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 653L17503I3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21500 pcs Datuen fitxa 1.653L17503I3T.pdf2.653L17503I3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 653
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 175MHz
Deskribapen zehatza 175MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 66mA