653E18756A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653E18756A3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 653E18756A3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 187.5000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.653E18756A3T.pdf2.653E18756A3T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
653E18756A3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 653E18756A3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 187.5000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20367 pcs Datuen fitxa 1.653E18756A3T.pdf2.653E18756A3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 653
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 187.5MHz
Deskribapen zehatza 187.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA