637P21253I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637P21253I3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 637P21253I3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.637P21253I3T.pdf2.637P21253I3T.pdf
  • Mezua
637P21253I3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 637P21253I3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13452 pcs Datuen fitxa 1.637P21253I3T.pdf2.637P21253I3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 637
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak CTX1396TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 212.5MHz Deskribapen zehatza 212.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -