637L5003I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637L5003I2T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 637L5003I2T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 50.000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.637L5003I2T.pdf2.637L5003I2T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
637L5003I2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 637L5003I2T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSCILLATOR XO 50.000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32466 pcs Datuen fitxa 1.637L5003I2T.pdf2.637L5003I2T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 637
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak CTX1398TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 65mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -