637L16255I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637L16255I2T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 637L16255I2T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.637L16255I2T.pdf2.637L16255I2T.pdf
  • Mezua
637L16255I2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 637L16255I2T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20228 pcs Datuen fitxa 1.637L16255I2T.pdf2.637L16255I2T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 637
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 162.5MHz
Deskribapen zehatza 162.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 66mA