637E5005I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637E5005I3T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 637E5005I3T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 50.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 1.637E5005I3T.pdf2.637E5005I3T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
637E5005I3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 637E5005I3T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 50.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34818 pcs Datuen fitxa 1.637E5005I3T.pdf2.637E5005I3T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 637
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 50MHz
Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA