636L3C020M48000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C020M48000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 636L3C020M48000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 20.48MHZ HCMOS TTL SMD
Fitxak: 1.636L3C020M48000.pdf2.636L3C020M48000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
636L3C020M48000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 636L3C020M48000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 20.48MHZ HCMOS TTL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112866 pcs Datuen fitxa 1.636L3C020M48000.pdf2.636L3C020M48000.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 636
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, TTL
Beste izenak 636L3C020.48000
CTX695TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 20.48MHz Deskribapen zehatza 20.48MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 16mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA