636L3C014M31800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C014M31800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 636L3C014M31800
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 14.318MHZ HCMOS TTL SMD
Fitxak: 1.636L3C014M31800.pdf2.636L3C014M31800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
636L3C014M31800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 636L3C014M31800 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 14.318MHZ HCMOS TTL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97116 pcs Datuen fitxa 1.636L3C014M31800.pdf2.636L3C014M31800.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 636
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, TTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 14.318MHz
Deskribapen zehatza 14.318MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 16mA