635P3I3077M7600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
635P3I3077M7600 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 635P3I3077M7600
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 77.76MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 635P3I3077M7600.pdf
  • Mezua
635P3I3077M7600ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 635P3I3077M7600 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 77.76MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4285 pcs Datuen fitxa 635P3I3077M7600.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.303" L x 0.197" W (7.70mm x 5.00mm) Series 635
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 635P3I3077.7600
CTX727TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 77.76MHz Deskribapen zehatza 77.76MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 88mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -