633V2502I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V2502I2T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 633V2502I2T
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.633V2502I2T.pdf2.633V2502I2T.pdf
  • Mezua
633V2502I2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 633V2502I2T fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35409 pcs Datuen fitxa 1.633V2502I2T.pdf2.633V2502I2T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series 633
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm Frequency 25MHz
Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 66mA