632N3I048M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632N3I048M00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 632N3I048M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 632N3I048M00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
632N3I048M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 632N3I048M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46913 pcs Datuen fitxa 632N3I048M00000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series 632
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CTX1001CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 48MHz Deskribapen zehatza 48MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA