589R128X2CTT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
589R128X2CTT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 589R128X2CTT
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.589R128X2CTT.pdf2.589R128X2CTT.pdf
  • Mezua
589R128X2CTTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 589R128X2CTT fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8485 pcs Datuen fitxa 1.589R128X2CTT.pdf2.589R128X2CTT.pdf
Tentsioa - hornidura 3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 589
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±140ppb Frequency 12.8MHz
Deskribapen zehatza 12.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA