589L144X2CAT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
589L144X2CAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 589L144X2CAT
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 14.4000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.589L144X2CAT.pdf2.589L144X2CAT.pdf
  • Mezua
589L144X2CATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 589L144X2CAT fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCTCXO 14.4000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8007 pcs Datuen fitxa 1.589L144X2CAT.pdf2.589L144X2CAT.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 589
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±140ppb Frequency 14.4MHz
Deskribapen zehatza 14.4MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA