578L144IAT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 578L144IAT
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 14.4000MHZ CLPSNWV
Fitxak: 1.578L144IAT.pdf2.578L144IAT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
578L144IATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 578L144IAT fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCTCXO 14.4000MHZ CLPSNWV Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8206 pcs Datuen fitxa 1.578L144IAT.pdf2.578L144IAT.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 578
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±280ppb Frequency 14.4MHz
Deskribapen zehatza 14.4MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3.5mA