532L25DT13M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
532L25DT13M0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 532L25DT13M0000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 13.000MHZ SINE WAVE SMD
Fitxak: 532L25DT13M0000.pdf
  • Mezua
532L25DT13M0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 532L25DT13M0000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC TCXO 13.000MHZ SINE WAVE SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3035 pcs Datuen fitxa 532L25DT13M0000.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series 532
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Beste izenak 532L25DT13.0000
CTX807TR
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±2.5ppm
Frequency 13MHz Deskribapen zehatza 13MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 1.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -