520T25DT16M3680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520T25DT16M3680 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 520T25DT16M3680
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD
Fitxak: 1.520T25DT16M3680.pdf2.520T25DT16M3680.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
520T25DT16M3680ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 520T25DT16M3680 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46540 pcs Datuen fitxa 1.520T25DT16M3680.pdf2.520T25DT16M3680.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series 520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±2.5ppm Frequency 16.368MHz
Deskribapen zehatza 16.368MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA