520T15DT20M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520T15DT20M0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 520T15DT20M0000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD
Fitxak: 1.520T15DT20M0000.pdf2.520T15DT20M0000.pdf
  • Mezua
520T15DT20M0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 520T15DT20M0000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49618 pcs Datuen fitxa 1.520T15DT20M0000.pdf2.520T15DT20M0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series 520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±1.5ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA