520T10CA40M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520T10CA40M0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 520T10CA40M0000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD
Fitxak: 1.520T10CA40M0000.pdf2.520T10CA40M0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
520T10CA40M0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 520T10CA40M0000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59395 pcs Datuen fitxa 1.520T10CA40M0000.pdf2.520T10CA40M0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series 520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±1ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA