520N25IT38M4000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520N25IT38M4000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 520N25IT38M4000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD
Fitxak: 1.520N25IT38M4000.pdf2.520N25IT38M4000.pdf
  • Mezua
520N25IT38M4000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 520N25IT38M4000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47797 pcs Datuen fitxa 1.520N25IT38M4000.pdf2.520N25IT38M4000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series 520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±2.5ppm Frequency 38.4MHz
Deskribapen zehatza 38.4MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA