520N15IA26M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520N15IA26M0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 520N15IA26M0000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
Fitxak: 1.520N15IA26M0000.pdf2.520N15IA26M0000.pdf
  • Mezua
520N15IA26M0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 520N15IA26M0000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53220 pcs Datuen fitxa 1.520N15IA26M0000.pdf2.520N15IA26M0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series 520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±1.5ppm Frequency 26MHz
Deskribapen zehatza 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA