520M15DT16M3690
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520M15DT16M3690 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 520M15DT16M3690
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD
Fitxak: 1.520M15DT16M3690.pdf2.520M15DT16M3690.pdf
  • Mezua
520M15DT16M3690ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 520M15DT16M3690 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54887 pcs Datuen fitxa 1.520M15DT16M3690.pdf2.520M15DT16M3690.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series 520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±1.5ppm Frequency 16.369MHz
Deskribapen zehatza 16.369MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA